סדנאות לגוף ולנפש

שתפו:

הנוף הנשקף מהגבעה פותח את הנשימה ומזמין אתכם להתנסות במגוון של חוויות לגוף ולנשמה. מופע של מוזיקה גלילית, קליעת סלים וקריאה בקפה, סדנת בישולים בטעם גלילי, שירת העשבים וצמחי מרפא, וסדנת קרקס עליזה, הם רק חלק מן האפשרויות.
סדנאות לגוף ולנפש הנוף הנשקף מהגבעה פותח את הנשימה ומזמין אתכם להתנסות במגוון של חוויות לגוף ולנשמה. מופע של מוזיקה גלילית, קליעת סלים וקריאה בקפה, סדנת בישולים בטעם גלילי, שירת העשבים וצמחי מרפא, וסדנת קרקס עליזה, הם רק חלק מן האפשרויות. השביל לגבעה מציע אלטרנטיבה מעולה לקיום סדנאות בטבע. השקט הגלילי המאפיין את המקום, מאפשר באין מפריע לחגוג את החיים בשלוות עולמים מול נוף עוצר נשימה. השביל המתפתל אל הגבעה בין מטעי הזיתים ועדרי הבקר מנתק אתכם מהעיר, הבניינים והרעש בדרך אל מקום מיוחד על גבעה קסומה הצופה אל הכנרת והגליל. על פסגת הגבעה מתקיים לו גן עדן פרטי בו שורר מזג האוויר נעים בכל ימות השנה. המתחם מתהדר בתפאורה טבעית עוצרת נשימה של גן פסלים, אגם קסום, וטבע פראי המעניקים אווירה ייחודית למקום. השביל לגבעה מהווה מפלט אל תוך השקט של הטבע פלא הבריאה. רחש הרוח הגלילית, פכפוך המים באגם הנוי וקולות הציפורים משלימים את האווירה המושלמת של טבע הצפון. עוד סוד קטן, במתחם השביל לגבעה קיימת מערה טבעית לאירועים, סדנאות וכנסים. המערה מציעה לוקיישן מדהים לאירועי בוטיק אינטימיים ברמה הגבוהה ביותר. בלילה, אור הכוכבים בוקע מבעד הפתח הנפער בתקרה, ויוצר אוירת בראשית קסומה. השביל לגבעה מספק את כל הצרכים לקיום אירוע וסדנאות בטבע: חשמל, פינות ישיבה אותנטיות, מתחמי מדורות ופוייקה, מדשאות רחבות ידיים. ולסיום סיומת, השביל לגבעה מציע חאן לינה גלילי, אוהלי זולות ענקיים עטורי מחצלות ומזרנים ללינה גלילית מסורתית. אוהלי החאן מציעים פתרון לינה ייחודי לאירועים עסקיים ואירועי חברה המחפשים מקום לסיים יום כיף בצפון. הנוחות המלווה את הלינה בחאן הלילה לא פוגעת כלל בחוויה לינה בשטח ובחיבור לטבע. החאן רק משדרג את החוויה ומקל על ההכנה והארגון. הלינה בחאן ובחושות מהווה חוויה אידיאלית לסיום אירוע חברה מוצלח וייחודי. השביל לגבעה הוא המקום המושלם לקיום סדנאות, פסטיבלים וחגיגות בטבע.  

עוד בשביל לגבעה:

אצלנו בשביל:

אירועי חברה

בשנים האחרונות הפכו אירועי חברה לחלק בלתי נפרד מתכנית הפעילות של חברות רבות, מקטנות עד גדולות. הפופולריות הרבה של אירוע חברה, יצרה צורך לאירוע חדש, שונה, מקורי וייחודי. השביל לגבעה הוא המקום המושלם לאירוע חברה בלתי נשכח.

קרא עוד »

חתונה בטבע

אם אתם מחפשים אירוע קצת שונה ולא כמו כולם, אם אתה מחפשים להתרחק מהבטון והכביש, אם אתם מחפשים לעמוד תחת החופה ממש מול נופי בראשית, אז השביל לגבעה הוא המקום המושלם עבורכם.

קרא עוד »

חתונת שטח

בשנים האחרונות טרנד החתונה הקטנה הולך וצובר תאוצה. חתונה אינטימית מהווה אלטרנטיבה מעולה לאירוע קטן ומשפחתי, יחד עם החברים הטובים ומעגל האוהבים הקרוב. ההנחיות החדשות עקב משבר הקורונה, רק הגבירו את הפופולריות של חתונה קטנה והצורך ללוקיישן ייחודי לאירוע.

קרא עוד »