מערה גלילית לאירועים

שתפו:

מהחניה נצעד בגן פסלים המעוצבים מאבני המקום עד לפתח המערה שבעבר (בתקופה הביזנטית) שימשה כבור מים. בתהליך פיתוח האתר המערה נפרצה דרך פתח הכניסה המקורי. המערה מוארת בתאורה טבעית על ידי קרני השמש המאירות דרך פתח בור המים שבתקרה.
המערה מציעה לוקיישן מדהים לאירועי בוטיק אינטימיים ברמה הגבוהה ביותר. בלילה, אור הכוכבים בוקע מבעד הפתח הנפער בתקרה, ויוצר אוירת בראשית, כזו המאחדת את האדם והטבע לגוף אחד.
במערה ניתן לקיים אירוע עד 120 אורחים לארוחה חגיגית סביב שולחנות ערוכים ממיטב מטעמי המטבח הגלילי. בנוסף המערה מהווה אלטרנטיבה מושלמת לאירועי חברה, בה ניתן לקיים סדנאות, הופעות וחגיגות באווירה אינטימית. קסם הבריאה יצר עבורנו אטמוספרה מושלמת לאירועים במערה: בקיץ ממוזגת ובחורף נהנה מחמימות טבעית של המקום.

עוד בשביל לגבעה:

אצלנו בשביל:

סדנאות לגוף ולנפש

הנוף הנשקף מהגבעה פותח את הנשימה ומזמין אתכם להתנסות במגוון של חוויות לגוף ולנשמה. מופע של מוזיקה גלילית, קליעת סלים וקריאה בקפה, סדנת בישולים בטעם גלילי, שירת העשבים וצמחי מרפא, וסדנת קרקס עליזה, הם רק חלק מן האפשרויות.

קרא עוד »

אירועי חברה

בשנים האחרונות הפכו אירועי חברה לחלק בלתי נפרד מתכנית הפעילות של חברות רבות, מקטנות עד גדולות. הפופולריות הרבה של אירוע חברה, יצרה צורך לאירוע חדש, שונה, מקורי וייחודי. השביל לגבעה הוא המקום המושלם לאירוע חברה בלתי נשכח.

קרא עוד »

חתונה בטבע

אם אתם מחפשים אירוע קצת שונה ולא כמו כולם, אם אתה מחפשים להתרחק מהבטון והכביש, אם אתם מחפשים לעמוד תחת החופה ממש מול נופי בראשית, אז השביל לגבעה הוא המקום המושלם עבורכם.

קרא עוד »

חתונת שטח

בשנים האחרונות טרנד החתונה הקטנה הולך וצובר תאוצה. חתונה אינטימית מהווה אלטרנטיבה מעולה לאירוע קטן ומשפחתי, יחד עם החברים הטובים ומעגל האוהבים הקרוב. ההנחיות החדשות עקב משבר הקורונה, רק הגבירו את הפופולריות של חתונה קטנה והצורך ללוקיישן ייחודי לאירוע.

קרא עוד »