אמפי חתונות ואירועים בטבע

שתפו:

כבר בשביל המתפתל אל הגבעה אפשר להבין שמדובר במקום קסום ומיוחד.

האתר תוכנן ועוצב ברוח הטבע הגלילי ובו אמפי ענק המוקף עצי זית עם במה למופעים ורחבת ריקודים. ייחודו של האמפי הוא בטרסות האבן הרחבות המאפשרות לשבת בנוח סביב שולחנות ערוכים ולצפות אל מרכז האירוע וחגיגות הריקודים. במת האמפי מתהדרת בתפאורה טבעית של פסלי אבן ושיחי גפן המשרים אוירה פסטורלית.
מרחבת האמפי נשקף נוף עוצר נשימה אל ימת הכנרת. השילוב המושלם בין אירוע לטבע ומשב הרוח הגלילי גורמים להתאהב כל פעם מחדש. באמפי ניתן לקיים אירוע בטבע המונה עד כ-500 אורחים בישיבה סביב שולחנות ועד- 800 אורחים בישיבה תיאטרלית. האמפי לאירועים מוקף תאורת "שטיפה" הבוקעת מכדי חרס. לצד האמפי קיים מטבח קצה המשרת את שירותי הקייטרינג. תוכלו להרכיב לכם אירוע מדהים בטבע על ידי בחירה חופשית של השף ואופי המטבח. ברשותינו שפע המלצות על קייטרינג ושירותי בר המתאים לכל סוגי האירועים ומספקים חוויה קולינרית של המטבח הגלילי המשובח. אם הגעתם אלינו, כנראה שתמיד חלמתם על אירוע שונה, מיוחד, מוקפד על כל פרט, חתונה בטבע מושלמת.

עוד בשביל לגבעה:

אצלנו בשביל:

סדנאות לגוף ולנפש

הנוף הנשקף מהגבעה פותח את הנשימה ומזמין אתכם להתנסות במגוון של חוויות לגוף ולנשמה. מופע של מוזיקה גלילית, קליעת סלים וקריאה בקפה, סדנת בישולים בטעם גלילי, שירת העשבים וצמחי מרפא, וסדנת קרקס עליזה, הם רק חלק מן האפשרויות.

קרא עוד »

אירועי חברה

בשנים האחרונות הפכו אירועי חברה לחלק בלתי נפרד מתכנית הפעילות של חברות רבות, מקטנות עד גדולות. הפופולריות הרבה של אירוע חברה, יצרה צורך לאירוע חדש, שונה, מקורי וייחודי. השביל לגבעה הוא המקום המושלם לאירוע חברה בלתי נשכח.

קרא עוד »

חתונה בטבע

אם אתם מחפשים אירוע קצת שונה ולא כמו כולם, אם אתה מחפשים להתרחק מהבטון והכביש, אם אתם מחפשים לעמוד תחת החופה ממש מול נופי בראשית, אז השביל לגבעה הוא המקום המושלם עבורכם.

קרא עוד »

חתונת שטח

בשנים האחרונות טרנד החתונה הקטנה הולך וצובר תאוצה. חתונה אינטימית מהווה אלטרנטיבה מעולה לאירוע קטן ומשפחתי, יחד עם החברים הטובים ומעגל האוהבים הקרוב. ההנחיות החדשות עקב משבר הקורונה, רק הגבירו את הפופולריות של חתונה קטנה והצורך ללוקיישן ייחודי לאירוע.

קרא עוד »