חתונה בטבע

שתפו:

אם אתם מחפשים אירוע קצת שונה ולא כמו כולם, אם אתה מחפשים להתרחק מהבטון והכביש, אם אתם מחפשים לעמוד תחת החופה ממש מול נופי בראשית, אז השביל לגבעה הוא המקום המושלם עבורכם.
אם אתם מחפשים אירוע קצת שונה ולא כמו כולם, אם אתה מחפשים להתרחק מהבטון והכביש, אם אתם מחפשים לעמוד תחת החופה ממש מול נופי בראשית, אז השביל לגבעה הוא המקום המושלם עבורכם. חתונה בטבע היא אירוע קונספטואלי ושונה מאולם או גן בנוי. חתונה בטבע דורשת תשתית מתאימה לקיום האירוע והגשמת החלומות הן על הצד הלוגיסטי והן על הצד הארגוני. חשמל, מים, שירותים נקיים ותאורה הם רק חלק מנטל הארגון של חתונה בטבע. השביל לגבעה מספק את כל התנאים הדרושים לאירוע החלומות שלכם, אירוע תחת אור הכוכבים בגן שכולו טבע מים ושמיים. בגן האירועים השביל לגבעה תצעדו לחופה על שביל אדמה מעוטר בתפאורת הטבע הגלילי, שיחי גפן, פסלי סלעים וצמחיה עשירה. כבר בשביל המתפתל אל הגבעה אפשר להבין שמדובר במקום קסום ומיוחד. הגן תוכנן ועוצב ברוח טבע הגליל, במרכזו אמפי ענק המוקף עצי זית וצופה לכנרת ולהרי הגליל והגולן. את האמפי מקשטים טרסות המוארות בתאורת שטיפה הבוקעת מכדי חרס אותנטים. השקט של הטבע ואור הכוכבים זה סוד הקסם. דמיינו לכם את רגע החופה המרגש, השקט המופתי של הטבע שברקע נשמעים קולות פכפוך המים, אוושת עלי העצים וציוצי הציפורים המתמזגים בהרמוניה מושלמת ויוצרים אוירה שפשוט אין לתאר במילים. חתונה בטבע היא לא עוד אירוע מנצנץ ואינה מתאימה לכל אחד. חתונה בטבע קמה מתוך השתוקקות הנפש לפלא הבריאה ולחיבור הטבעי של האדם לנוף בראשית. חתונה בטבע מאפשרת לחופה לשקוע בתוך הטבע הגלילי המקיף את הגן אל תוך אווירה של קסם ורוגע. עיצוב החופה בחתונה בטבע יכול להיות מינימליסטי ונקי או מרשים וגרנדיוזי אנחנו כאן כדיי לייעץ לכם וללוות אתכם בדרך לחתונות החלומות שלכם! רגע לא סיימנו, השביל לגבעה מציע חאן לינה לחתן והכלה, המשפחות והאורחים, לסגור את הלילה בצורה הכי כיפית שיש! מעין "אוהלי שיכורים" וחושות לינה, כאשר הרצפה מכוסה במחצלות ומזרוני לינה. אם אתם מחפשים את המקום המושלם לחתונה בטבע, אנחנו חושבים שהגעתם למקום הנכון…

עוד בשביל לגבעה:

אצלנו בשביל:

סדנאות לגוף ולנפש

הנוף הנשקף מהגבעה פותח את הנשימה ומזמין אתכם להתנסות במגוון של חוויות לגוף ולנשמה. מופע של מוזיקה גלילית, קליעת סלים וקריאה בקפה, סדנת בישולים בטעם גלילי, שירת העשבים וצמחי מרפא, וסדנת קרקס עליזה, הם רק חלק מן האפשרויות.

קרא עוד »

אירועי חברה

בשנים האחרונות הפכו אירועי חברה לחלק בלתי נפרד מתכנית הפעילות של חברות רבות, מקטנות עד גדולות. הפופולריות הרבה של אירוע חברה, יצרה צורך לאירוע חדש, שונה, מקורי וייחודי. השביל לגבעה הוא המקום המושלם לאירוע חברה בלתי נשכח.

קרא עוד »

חתונת שטח

בשנים האחרונות טרנד החתונה הקטנה הולך וצובר תאוצה. חתונה אינטימית מהווה אלטרנטיבה מעולה לאירוע קטן ומשפחתי, יחד עם החברים הטובים ומעגל האוהבים הקרוב. ההנחיות החדשות עקב משבר הקורונה, רק הגבירו את הפופולריות של חתונה קטנה והצורך ללוקיישן ייחודי לאירוע.

קרא עוד »