אודות המקום

שתפו:

השביל לגבעה – שלושים דונם של יצירה משותפת בין האדם לטבע זה הסוד של המקום.

השביל המתפתל אל הגבעה בין מטעי הזיתים ועדרי הבקר מנתק אתכם מהבורגנות העירונית, הבניינים והרעש בדרך אל מקום מיוחד על גבעה קסומה הצופה אל הכנרת, הרי הגליל והגולן. על פסגת הגבעה מתקיים לו גן עדן פרטי בו שורר מזג אוויר נעים בכל ימות השנה. המתחם מתהדר בתפאורה טבעית עוצרת נשימה של גן פסלים, אגם קסום, וטבע פראי המעניקים אווירה ייחודית למקום. השביל לגבעה מהווה מפלט אל תוך השקט של הטבע פלא הבריאה. רחש הרוח הגלילית, פכפוך המים באגם הנוי וקולות הציפורים משלימים את האווירה המושלמת של טבע הצפון. השביל לגבעה מציע חאן לינה גלילי, אמפי לחתונות ואירועים בטבע, ומערה גלילית לאירועים וסדנאות בטבע לגוף ולנשמה. ניתן לערוך במתחם מגוון אירועים: חתונות, אירועים פרטיים, אירועים אינטימים, אירועי חברות או כל אירוע עד 800 אורחים.

האירועים שלנו

בשביל לגבעה ניתן לקיים מגוון רחב של אירועים ביניהם חתונות, אירועי חברה, בר מצוות, סדנאות לגוף ולנפש ועוד. השטח הפתוח ורחב הידיים מהווה תשתית אידיאלית להגשמה של כל החלומות שלכם לאירוע המושלם. בשביל לגבעה נערכו בעבר ימי כיף ואירועים עסקיים של מגוון החברות הגדולות והמובילות במשק– waze, אמזון, אמדוקס, טבע, נביעות, בנק לאומי ועוד. המקום מותאם למגוון רחב של אירועים, הן באופי האירוע, מספר האורחים או הקונספט. בשביל לגבעה תוכלו לסיים כל אירוע בלינה בחאן לילה גלילי אותנטי או בחושות הלינה, ובכך להשלים חוויה בלתי נשכחת.

הקמפינג שלנו

אנו מציעים מגוון אפשרויות לינה במתחם: חאן לילה לקבוצות, חושות גליליות, או קמפינג בדשא. הרי מה יותר שווה מלינת שטח על גבעה קסומה הצופה אל נופי הגליל המרהיבים וטבע עוצר נשימה. חאן הלילה בשביל לגבעה מציע אלטרנטיבה מעולה ללינת קמפינג בצפון אל מול אור הכוכבים, כל זה כמובן על מדשאות מוריקות הצופות אל אגם קסום.

מערה גלילית לאירועים

המערה היא מקום בלעדי לאירועים בצפון, בעלת אין ספור אפשרויות לסוגי אירועים בטבע – שונה מכל מה שהכרתם.
מהחניה נצעד בגן פסלים המעוצבים מאבני המקום עד לפתח המערה.
המערה מציעה לוקיישן מדהים לאירועי בוטיק אינטימיים ברמה הגבוהה ביותר. בלילה, אור הכוכבים בוקע מבעד הפתח הנפער בתקרה, ויוצר אוירת בראשית, כזו המאחדת את האדם והטבע לגוף אחד.

הצוות שלנו

אנו דואגים לשמור על אירוח כפרי כמיטב המסורת בגליל. עם הבנה וניסיון של עשרות שנים בלינת קמפינג וארגון אירועים וחתונות בטבע, צוות השביל לגבעה ילווה אתכם בארגון האירוע ובמהלך השהייה במתחם. במקום מוצע לאורחים תה חם לסיום יום בשקיעה וקפה מסורתי לפתיחת הבוקר עם חיוך.